© Всі права захищені.

Pапрошуємо взяти участь у вебінарі «eduGAIN»

Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у вебінарі «eduGAIN» – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів», який відбудеться онлайн 26 травня 2021 року, початок о 14:00. 

До участі в заході запрошуються студенти, наукові та науково-педагогічні  працівники, до сфери інтересів яких належать питання цифрових технологій,  безпечного доступу до науково-освітніх онлайн-сервісів по всьому світу, безпеки персональних даних при використанні автентифікації тощо. На вебінарі буде  представлено сервіс eduGAIN та його еволюцію; аудиторію буде поінформовано  про послуги, які доступні через eduGAIN, можливі сценарії використання, а  також про технологію та технічну реалізацію eduGAIN. 

Для підтвердження участі у вебінарі, просимо зареєструватися,  заповнивши гугл-форму за посиланням:t.ly/Sty8 . Реєстрацію на захід відкрито  до 24 травня 2021 р. включно. Участь у вебінарі безкоштовна. Детальну  інформацію про сервіс наведено в додатку до цього листа. З іншими питаннями  щодо проведення заходу можна звернутись до Тетяни ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ за  тел. +38 (093) 207-30-06 або електронною поштою borita@uran.uadopomoga@uran.ua

Про сервіс eduGAIN

© Всі права захищені.
Догори