OPEN CALL для студентів КМАЕЦМ!
Ми маємо радість повідомити вас про унікальну можливість взяти участь у воркшопах, які влаштовує Polish-Japanese Academy of Information Technologies у партнерстві з нашою Академією у Варшаві.
Участь може бути у форматі онлайн чи офлайн.
Основна інформація:
Дата та час: 08-12 січня, 10:00-18:00, місто Варшава, Польща;
Мова: англійська;
Спікери: кожен день нові цікаві спікери;
Можливість співпраці: робота у команді з польськими студентами над створенням спільного мистецького проєкту;
Чому вам варто долучитись:
-
-
- розвиток навичок у мистецтві та творчості
- можливість обміну ідеями та досвідом з польськими колегами
- представлення спільного проекту наприкінці тижня
Не втрачайте можливості взяти участь у цьому захоплюючому заході та розширити свій творчий горизонт!
Для участі, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3jz50bfEAgDcnDSfgi8dCIlyQbIGDnYKofwa1RZrxsOmE1A/viewform?usp=sf_link
Нехай цей воркшоп стане новою сторінкою у вашій творчій кар’єрі!