© Всі права захищені.

On-line навчання для викладачів КМАЕЦМ

УВАГА!

Компанія Google Україна в рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти», які проводитимуться протягом 2022/2023 навчального року.

Передбачено 12 навчальних сесій, кожна з яких розпочинатиме роботу з наступного місяця. Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS).

Викладання буде здійснюватися послідовно, починаючи з обов’язкового базового рівня й далі залежно від успішно складених проміжних тестів і від готовності учасників продовжити навчання:

Базовий рівень: для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з мобільними пристроями;

Середній рівень: для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з установленим вебпереглядачем Google Chrome для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера;

Поглиблений рівень: для учасників, які прагнуть набути навичок роботи з ноутбуками Chromebook.

За підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800.

Форма реєстрації: bit.ly/gwua2223r.

Із організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом навчальних сесій курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за посиланням: bit.ly/2223gwua.

 

Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

За підтримки Google Україна.

© Всі права захищені.
Догори