© Всі права захищені.

31 березня 2022 року, здобувачі освіти груп СЕТ, ОПП «Сценічно-естрадні жанри» Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв  під керівництвом завідувача кафедри естрадно-сценічних жанрів, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Грека, долучились до науково-методичного семінару, організованого факультетом культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

У рамках цього науково-методичного семінару відкриту лекцію провів ОВЧІННІКОВ Антон Валерійович, здобувач вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня (доктор філософії) спеціальність 024 Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського (м. Київ, Україна). Тема лекції: «Сучасний танець та його сучасні парадигми»

Щиро вдячні доповідачу, організаторам та координатору зустрічі доценту кафедри режисури та хореографії Олександру Плахотнюку за цікавий, змістовний та корисний захід, а також можливість долучатися здобувачам освіти  нашої Академії до наукових заходів, разом з академічною спільнотою нашої країни.

 

© Всі права захищені.
Догори