«Ми з України» — саме таку назву отримала вистава!

Ще один грандіозний творчий проєкт від наших!
З гордістю представляємо та анонсуємо вам музичну виставу у Мюнхені, режисером якої стала викладачка нашої Академії Анна Миколаївна Зотьєва, а артистами шоу стали, зокрема, наші студенти.
«Ми з України» — саме таку назву отримала вистава!
 «Спочатку, я мріяла допомогти дітям продовжувати навчання. Потім моя мрія перетворилась на мету.  Це благодійний захід, тому всі зібрані кошти підуть на аптечки для ЗСУ, на допомогу пораненим та на закупівлю медичних апаратів в українські лікарні», — розповіла Анна Миколаївна.
Артистами вистави стали студенти КМАЕЦМ: Паламарчук Олександр, Матвійчук Діана, Мазур Олександра, Суздальницька Марія, Андрусенко Анастасія. Також до наших студентів із задоволенням приєднались учасники шоу «Голос Діти»: Олександра Мироненко та Валерія Лисенко; учасниця телевізійного шоу «Танці з Зірками» Меланія Сушко.
Музичну виставу можна буде побачити вже 20 травня 2022 р. о 19:30, тому якщо Ви у Мюнхені, то обов‘язково завітайте, аби підтримати наших!
Величезну вдячність за підтримку та допомогу висловлюємо:
Директорці театру — Катрін Кацубко.
Leiterin — Katrin Kazubko.
Асистентці директорки — Анастасії Штеменко.
Assistentin der Leiterin — Anastasiya Shtemenko.
Штудіобюне, студійному театру Інституту театрознавства Університету Людвіга Максиміліана в Мюнхені.
Studiobühne des Instituts für Theaterwissenschaft an der Ludwig-Maximilians-Universität München.
Пишаємось нашими! Ви — неймовірні!
Все буде УКРАЇНА!