© Всі права захищені.

КМАЕЦМ подарував 50 квитків на виставу “КОЛО”

Робити добрі справи приємно! Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв подарувала сертифікат на 50 безкоштовних квитків родинному дому “Покрова”.

Родинний дім «Покрова» був заснований Салезіянським монашим Згромадженням (УГКЦ) у 2006 році при парафії Покрову Пресвятої Богородиці, що у м. Львові (вул. Личаківська, 175). Ця спільнота носить назву «Покрова», бо знаходилася вона в приміщеннях церковної дзвіниці та монастиря отців Салезіян. Також цей дім отримав таку особливу назву, адже є домом, сімейним вогником і родиною для тих хлопців, які є позбавлені захисту, сімейного тепла, є бідні, занедбані та знедолені. Назва будинку, що символізує захист, притулок, родинність, сімейний затишок та піклування, є саме тим покровом і прибіжищем для його малих мешканців. Сьогодні у Родинному домі проживає більше 50 хлопців віком від 7 до 18 років: сироти, напівсироти, діти з неблагополучних сімей.

Тішимося, що цього року робимо шоу у новому для нас місті для нової аудиторії, радіємо, що дітки зможуть відвідати виставу та насолодитися незабутнім шоу. 

Запрошуємо і вас долучитися до свята!

© Всі права захищені.
Догори