© Всі права захищені.

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ЮЛІЇ ГРЕЖИНЕЦЬ

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ЮЛІЇ ГРЕЖИНЕЦЬ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «СЦЕНІЧНО-ЕСТРАДНІ ЖАНРИ»

Незважаючи на воєнний стан та складні часи для нашої країни, дистанційне навчання продовжується. 6 квітня 2022 року, в рамках вивчення дисципліни «Професійна підготовка за жанрами» для студентів груп СЕТ було організовано та проведено гостьову лекцію з Юлією В’ячеславівною Грежинець, засновницею та викладачкою школи сучасного танцю FREE POINT, викладачкою кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, Україна).

Захід був організований завідувачем кафедрою естрадно-сценічних жанрів, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Греком. Гостьова лекція була присвячена специфіці організації роботи хореографічної школи, методичним підходам у роботі та формуванню траєкторії розвитку особистості в умовах хореографічного навчання. Обговорювались питання концертно-конкурсної діяльності та її впливу на  формування виконавської майстерності дітей. Цікавий та змістовний захід був спрямований на обмін досвідом  та дав можливість здобувачам отримати відповіді на питання, пов’язані зі специфікою діяльності та функціонування школи сучасного танцю від фахівця-практика.

Кафедра естрадно-сценічних жанрів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, висловлює подяку Юлії Грежинець, за приділений час, можливість спілкування та безцінного обміну досвідом зі здобувачами нашої академії.

                                                 Маємо надію на подальшу співпрацю!

 

© Всі права захищені.
Догори