© Всі права захищені.

EuroPopContestGrand-Prix«BerlinerPerle»

ПОЛОЖЕННЯ

про Національний відбір

20-го Міжнародного конкурсу виконавців популярної пісні

EuroPopContestGrand-Prix«BerlinerPerle»

 

 

Загальні положення

 

Міжнародний конкурс виконавців популярної пісні EuroPopContestGrand-Prix«BerlinerPerle» (надалі Конкурс) проводиться щорічно у Берліні починаючи з 2001 року. За ці роки від об’єднав молодих виконавців з понад 40 країн світу. Конкурс став важливою подією в сфері європейської музики і транслюється на каналі Берлінського телебачення.

 

Конкурс покликаний популяризувати творчість молодих виконавців, розвивати дружні зв’язки, сприяти втіленню спільних творчих ідей дітей та молоді в різних країнах. Конкурс – прекрасний майданчик для становлення, професійного росту виконавців, можливість демонстрації власних талантів, гідної презентації національної музичної культури.

 

Міжнародний фінал Конкурс відбувається наприкінці листопада, у Берліні. За два місяці до цього, партнери Конкурсу проводять відбіркові тури у своїх країнах і направляють склад делегацій від країн та їх конкурсні роботи на адресу організаторів Конкурсу.

 

Український партнер Конкурсу – Агенція «MadRed», яка має великий досвід в організації музичних подій в Україні, а її спеціалісти володіють унікальним досвідом організації міжнародних музичних подій в світі, а також організації їх трансляцій.

 

У цьому Положенні викладаються основні принципи та порядок формування та забезпечення участі офіційної делегації України у 20-му Міжнародному конкурсі виконавців популярної пісні EuroPopContestGrand-Prix«BerlinerPerle».

 

Учасники та конкурсні твори

 

До участі у конкурсі запрошуються молоді виконавці віком 10-24 роки. Вік учасників визначається за станом на 1 листопада 2021 року.

 

Конкурс проходить у трьох вікових номінаціях:

 • 10-13 років
 • 14-17 років
 • 18-24 роки

 

Окрім солістів, у Конкурсі можуть брати участь дуети, тріо, ансамблі (до 8 осіб). Номінація для дуетів та ансамблів визначається за віком найстаршого учасника.

 

Учасником вважається претендент, який своєчасно направив заявку та 2 конкурсних твори на адресу організаторів національного відбору Конкурсу. Заявка складається у довільній формі та має містити таку інформацію:

 

 • Ім’я та прізвище виконавця (назва ансамбля, дуету, тріо) або сценічний псевдонім
 • Вікова номінація, точна тата народження. Для дуетів, тріо, ансамблів – склад з датами народження його учасників
 • Назва конкурсного твору 1 з посиланням для завантаження
 • Назва конкурсного твору 2 з посиланням для завантаження
 • Коротка (до 500 знаків) творча характеристика (есе)
 • Фото (2-3) у якості для публікацій
 • Керівник (педагог)
 • Контакти – телефон, електронна адреса для оперативного зв’язку, посилання на сторінки у соціальних мережах конкурсанта

 

Конкурсна програма складається з двох творів:

 

 • Світовий хіт популярної музики
 • Пісня вітчизняного автора, яка написана для конкурсанта або вітчизняний хіт популярної музики

 

Хронометраж конкурсного твору не має перевищувати 3 хвилини 40 секунд. Конкурсні твори подаються у форматі відео з виконанням наживо у супроводі фонограми «-» твору. Бажана зйомка з одного ракурсу (загальний ростовий план).

 

Технічні вимоги до конкурсних творів. У фонограмах солістів допускається наявність бек-вокалу та у приспівах дублювання основного голосу. Для дуетів, тріо та ансамблів фонограми не мають містити бек-вокалу.

 

Порядок проведення відбору до Конкурсу

 

Заявки для участі у Конкурсі приймаються до 1 серпня 2021 року. Із загального числа поданих заявок, у кожній з номінацій організатори відбирають до 5 кандидатів для участі у шоу. Про підсумки відбору конкурсанти повідомляються через офіційні електронні листи до 1 серпня 2021 року.

 

Шоу національного відбору Конкурсу проходить у гібридному форматі. Шоу відбувається 13 серпня 2021 року:

 

 • Конкурсанти виконують один з творів у великому шоу на сцені для глядачів. Під час концерту оголошуються імена переможців у номінаціях. Шоу відбувається у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща Водиця, Київ) і транслюється на платформі соціальних мереж

 

У кожній з номінацій визначається по одному конкурсанту-переможцю, які отримують право представляти країну у Міжнародному фіналі Конкурсу у Берліні.

 

Одного з учасників Міжнародного фіналу Конкурсу визначають глядачі – артеківці, які представляють усі регіони України під час тематичної зміни «Наша земля – Україна!».

 

Володарі 2 та 3 місць у кожній номінації отримують можливість здобути право увійти до складу Міжнародного фіналу Конкурсу через міжнародний конкурсний відбір. У цьому випадку організатори національного відбору направляють виступи претендентів до організаторів Конкурсу у Берлін.

 

Повний склад делегації визначається до 1 вересня 2021 року і публікується на офіційній сторінці Конкурсу на платформі соціальних мереж.

 

Переможців національного відбору Конкурсу визначає журі, склад якого призначають організатори. До участі в роботі журі запрошуються педагоги з вокалу, музичні продюсери, зірки популярної музики та інші спеціалісти.

 

Заохочення учасників Національного відбору Конкурсу

 

Усі учасники Національного відбору Конкурсу отримують відповідні сертифікати. Учасники шоу Національного відбору отримують дипломи учасників Національного відбору, а переможці, відповідно, Диплом переможця Національного відбору Конкурсу.

 

Організатори можуть вручати спеціальні призи конкурсантам-учасникам шоу Національного відбору Конкурсу.

 

Організатори Національного відбору Конкурсу не стягують жодних внесків за участь у Національному відборі. Усі витрати з організації, проведення та заохочення учасників організатори беруть на себе.

 

Міжнародний фінал Конкурсу

 

Міжнародний фінал Конкурсу проходить відповідно до Положення, з яким можна познайомитися за посиланням https://www.europopcontest.de/russkiy/ .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Всі права захищені.
Догори