© Всі права захищені.

День вдячності волонтерам 2022

Щороку, 20 квітня, в Україні відзначається День вдячності волентерам, але саме цього року цей день особливо важливий, помітний та цінний для нас усіх!

Наразі волентери України — це, так звана, мобільна резервна армія України, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, тероборону та кожну людину, яка цього потребує. Волонтери — герої нашого тилу, вони роблять все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу.

КМАЕЦМ від усього сердце хоче висловити слова вдячності всім, хто долучається до цього благодійного руху. Ми знаємо, і з гордістю можемо сказати, що серед їх числа є і наші викладачі та студенти! Дякуємо кожному за ваші зусилля, хвилювання, терпіння, безсонні ночі, чуйність, відважність, сміливість, за те, що робите велику справу, не вимагаючи нічого натомість. Кожен на своєму місці, але всі заради одного: щоб одного дня усі ми повернулися до рідної домівки, мирної країни на вільну та незалежну українську землю! Пишаємось вами, наші безстрашні, і просимо лише про одне: бережіть себе — ви наш скарб!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Героям України слава!

© Всі права захищені.
Догори