Перейти до основного вмісту

© Всі права захищені.

Лекція -тренінг «Етикет ділового листування» — відбулась!

Сьогодні , 2 квітня, студенти факультету сценічного мистецтва мали унікальну можливість долучитися до гостьової лекції-тренінгу «Етикет ділового листування», яку провела Наталія ДІДЕНКО – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри іноземних мов Національної академії обліку, статистики та аудиту.

Під час лекції учасники не лише ознайомилися з ключовими принципами ділового етикету, а й змогли застосувати знання на практиці. Вони писали офіційні листи за заданими кейсами, аналізували комунікативні ситуації та моделювали професійне листування. Завдяки інтерактивному підходу, лекція перетворилася на жваве обговорення, яке пройшло у дружній і продуктивній атмосфері.

Родина Академії щиро вдячна пані Наталії за плідну співпрацю та змістовний, практично орієнтований тренінг!

Щиро ваша Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв!

© Всі права захищені.
Догори