Передноворічний час був насичений благодійними виступами.
У такі складні для країни часи студенти, випускники та працівники Академії долучаются до дуже багатьох благодійних ініціатив. Зокрема, підтримуємо та даруємо радість діткам, що перебувають на лікуванні у НДСЛ “Охматдит”.
Особливо хочемо відзначити активність студентки ІІ курсу ОС Магістр Софії Єгорової, яка беруть участь у безлічі благодійних ініціатив та дарує радість і дітям і дорослим.
