Привіт, абітурієнте!
Плануєш вступати на магістратуру, так? Тоді ця інформація стане тобі у нагоді!
Відсьогодні, 16 серпня 2022 року, розпочалась подача електронних заяв на вступ до Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв на освітній ступінь Магістр .
Для вступу тобі необхідно:
- створити електронний кабінет вступника на сайті https://cabinet.edbo.gov.ua/login ;
- подати заяву на вступ;
- дочекатись дзвінка з Приймальної комісії;
- скласти фаховий іспит;
- дочекатись результатів;
- подати оригінали документів;
- навчатись 1,5 роки у найпрестижнішому мистецькому ЗВО країни!
До зустрічі в КМАЕЦМ!
Ми чекаємо саме на тебе!