© Всі права захищені.

Зайцева Валентина Сергіївна

ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Викладає: класичний танець, навчально-виробнича практика.

Має безперервний педагогічний стаж у 50 років.
Закінчила естрадно-циркову студію та Київський державний інститут культури у 1974 році.
Валентина Сергіївна у безперервному творчому пошуку, завжди ділиться оригінальними ідеями, та має високий рівень професійної культури.
Бере активну участь у проведенні семінарів, научно-практичних конференцій, відкритих уроків та майстер-класів для викладачів хореографії з усієї України. Член журі у Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях та конкурсах з хореографії. Має почесні відзнаки, подяки, дипломи від Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.
Випускники Валентини Зайцевої беруть активну участь та виборюють призові місця у різноманітних телевізійних та театральних проектах, конкурсах та шоу-програмах.
Кращі випускники зараз працюють викладачами в КМАЕЦМ, займають адміністративні посади та продовжують виховання артистів естради та цирку.
Освіта:
У 1974 році закінчила Київський Державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Культурно-освітня робота” та здобула кваліфікацію  “Клубний працівник вищої кваліфікації, Керівник танцювального хореографічного колективу” (Диплом спеціаліста).
У 2017 році  пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв  (свідоцтво 12СС №026856 від 17.03.2017 р.)

 

 

© Всі права захищені.

Догори