© Всі права захищені.

Зайцева Валентина Сергіївна

ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Викладає навчальні дисципліни: Класичний танець, Навчально-виробнича практика.

Валентина Сергіївна має педагогічний стаж  50 років, перебуває безперервний  творчому пошуку, завжди ділиться оригінальними ідеями, та має високий рівень професійної культури.
Бере активну участь у проведенні семінарів, науково-практичних конференціях, відкритих уроків та проводить майстер-класи для викладачів хореографії з усієї України. Член журі у Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях та конкурсах з хореографії.  Нагороджена почесними відзнаками, подяками, дипломами Міністерства культури України, Київською міською державною адміністрацією.
Випускники Валентини Зайцевої беруть участь у різноманітних телевізійних та театральних проектах, шоу-програмах, виборюють конкурсах призові місця, працюють викладачами у закладах мистецької освіти, зокрема в КМАЕЦМ, займають адміністративні посади та продовжують виховання артистів естради та цирку.
Освіта:
У 1974 році закінчила Київський Державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Культурно-освітня робота” та здобула кваліфікацію  “Клубний працівник вищої кваліфікації, Керівник танцювального хореографічного колективу” (Диплом спеціаліста).
У 2017 році  пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв  (свідоцтво 12СС №026856 від 17.03.2017 р.)

© Всі права захищені.

Догори