© Всі права захищені.

Єрьоміна Надія Валентинівна

ВИКЛАДАЧ

Педагог вищої категорії вже протягом майже 20 років, її випускниками стали такі танцюристи як: Андрій Матвієнко, Євген Кот, Роман Дмитрик, Олександр Лещенко, Ванкевич Микита, Нгуен Віолетта, Олена Головань і не тільки.

Викладає: сучасний естрадний танець

У 1998 році  закінчила Київське державне училище естрадно-циркового  мистецтва і отримала неповну вищу освіту за спеціальністю “Мистецтво естради” та здобула кваліфікацію “Артист естради” (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2002 році закінчила Міжнародний Слов’янський Університет. Харків і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Хореографія” та здобула кваліфікацію “Мистецтвознавець (організаторв галузі хореографії та виконавських мистецтв)” (Диплом спеціаліста).

З 2003 року стала викладачем Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, а також відкрила студію танцю «А-6».

Наступні роки активно гастролювала – як танцівниця так і, як хореограф – робила постановники в: Німеччині, Австрії, США, Японії, Польщі, Словенії, Китаї, Туреччині, Арабських Об’єднаних Еміратах.

З 2005 по 2014 роки була  головним балетмейстером Випускних концертів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

У 2010 році була головним хореографом телевізійного проекту в Москві “Стиляги” з Максимом Галкіним, Сергієм Лазаревим, Лерой Кудрявцевої, Оскаром Кучерою, Владом Топаловим і ін.

Танець в мюзіклі “Сорочинський ярмарок” на пісню  Софії  Ротару “Я ж его любила”  

 

© Всі права захищені.

Догори