© Всі права захищені.

Сухорукова Карина Сергіївна

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає: сценічна мова, техніка мовлення.

Актриса кіно та дубляжу, викладач.

У  2016 році проходила стажування на посаді «Актриса дубляжу (з вокальними даними)» 1+1 media.

У червні 2017 року закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, спеціальність «Театральне мистецтво», професійна кваліфікація «Бакалавр з акторського мистецтва драматичного театру і кіно», диплом бакалавра з відзнакою (майстерня заслуженої артистки України, доцента Є. О. Гулякіної).

З 2017 р. по 2018 р. була радіоведучою UA Українського радіо, програма «Від суботи до суботи».

З травня 2018 р. по серпень 2019 р. працювала старшим лаборантом кафедри сценічної мови, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

У січні 2019 року закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, спеціальність «Сценічне мистецтво», професійна кваліфікація «Актор театру і кіно, викладач», диплом магістра з відзнакою (майстерня заслуженої артистки України, доцента Є. О. Гулякіної).

З вересня 2019 року викладач кафедри сценічної мови КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.

З жовтня 2021 по серпень 2022 рр. викладач кафедри сценічного мистецтва Інституту театрального та музичного мистецтва КіМУ.

У 2022 році закінчила творчу аспірантуру за спеціальністю «Сценічне мистецтво», спеціалізація «Сценічна мова» в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого (творчий керівник – заслужений діяч мистецтв України, доцент, завідувач кафедри сценічної мови Л. А. Підлісна, науковий консультант – доктор мистецтвознавства, професор Н. В. Владимирова).

З 2022 р. викладач кафедри режисури та акторського мистецтва Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва.

З 2020 року постійно, бере участь у Міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, вебінарах, реалізує майстер-класи з техніки мови та сценічної мови, має 3 опубліковані статті в фахових виданнях, один навчально-методичний комплекс – «Мовно-голосовий тренінг» та одну методичну розробку спеціального курсу «Регіонально-мовленнєвий тренінг з елементами діалектної лексики» дисципліни «Сценічна мова» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

З 2016 року співпрацює зі студіями озвучування й дублювання LeDoyen Studio, Propeller Studios.

Фільмографія:

  1. «Слуга народу» (2017 р., 2018 р.);
  2. «Агенти справедливості» (2017 р., 2020 р.);
  3. «Реальна містика» (2018 р.);
  4. «Великі вуйки» (2019 р.);
  5. «Сліпа» (2021 р.).
© Всі права захищені.
Догори