© Всі права захищені.

Поздняков Юрій Іванович

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ

Викладає навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами (жонглювання); професійна підготовка за жанрами (жонглювання).

Постійний член журі Міжнародних та Всеукраїнських, професійних та амоторських, дитячих та молодіжних циркових фестивалів-конкурсів.

Має численні нагороди на престижних циркових фестивалях та конкурсах в Монте-Карло (Монако), Парижі (Франція), Вісбадені (Німеччина), Девенпорті, Вінстон-сален (США). Має почесне звання «Шериф жонглерів» на Всесвітніх фестивалях.⠀

Поздняков Ю.І. забезпечує повну та якісну організацію освітнього процесу на першому (бакалаврському) рівні спеціальності 026 Сценічне мистецтво, освітньо-професійної програми (ОПП) Циркові жанри, а також навчальних планів у циклі професійної та практичної підготовки та забезпечує керівництво кафедрою циркових жанрів.

Він є гарантом та одним з розробників ОПП Циркові жанри 2018 р., 2020 р., 2022 р. Також, Поздняков Ю.І. розробив Методичні рекомендації «Професійна підготовка за жанрами (жонглювання)», Київ, 2022 р., де описав та представив унікальний авторський метод з підготовки професійних жонглерів та викладачів.

Дає майстер-класи з жонглювання в Україні, а також у США та Європі.

Студенти та випускники Юрія Позднякова є переможцями і лауреатами Міжнародних і Національних конкурсів артистів цирку.

Юрій Іванович, переконаний, що жонглювання – це творчість! Має особливий персональний підхід до кожного студента.

Він 25 років працював артистом цирку та естради. З гастролями відвідав 87 країн світу.

З 1995 року викладає у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (тоді Київське державне училище естрадно-циркового мистецтва).

Інтервю Наталі та Юрія Позднякових для “Української правди”

 

© Всі права захищені.
Догори