© Всі права захищені.

Палійчук Анна Вікторівна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Викладає наступні дисципліни: виконавське мистецтво, основи режисури естрадної пісні, керівник магістерських робіт.

Ми знайомимось не просто з викладачем, а з випускницею Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, фантастично талановитою, енергійною та красивою жінкою.
Палійчук Анна Вікторівна досягла вершин майстерності та набула виконавського досвіду як естрадна співачка-вокаліст і має змогу навчати цьому мистецтву молоде покоління талановитих студентів. Протягом 16 років вона постійно підвищує свій науково-педагогічний рівень.
З 2016 року Анну Вікторівну призначено старшим викладачем кафедри естрадного співу. Вона вивчає та розширює свої знання за рахунок освоєння передового педагогічного досвіду викладача та науковця.
У 2019 році Палійчук Анну Вікторівну призначено деканом факультету музичного мистецтва та доцентом кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Її робота відзначається творчим пошуком та загальною професійною культурою.
Студенти Анни є учасниками та лауреатами численних конкурсів та фестивалів естрадного і циркового мистецтв.
Також ви могли бачити Анна Вікторівну у багатьох телесеріалах! Так,так! Це саме той випадок, коли одна людина об’єднала у собі талант співачки, акторки, мудрість педагога та науковий ступінь кандидата мистецтвознавства.
© Всі права захищені.
Догори