© Всі права захищені.

Муц Оксана Іванівна

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ, КАНДИДАТ ІСТОРИЧНИХ НАУК

Кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

У 2006 році закінчила  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Магістр історії” та здобула кваліфікацію “Викладач історії та правознавства” (Диплом магістра).

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Україномовна періодика в національно-культурному житті Східної Галичини у міжвоєнний період (1920-1939 рр.)».

Протягом останніх п’яти років підвищувала кваліфікацію в Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, курси для вчителів та викладачів історії та правознавства (свідоцтво ПК02136554/6464-20),  НАПНУ Центральному інституті післядипломної освіти “Університеті менеджменту освіти” освітньо-професійна програма “Заступників директорів закладів фахової передвищої освіти” (свідоцтво СП35830447/1171-20). Проходила стажування на кафедрі філософії та економічної теорії Тернопілського національного педагоігчного університету ім. В. Гнатюка (довідка №1398-36/09 від 21.11.2016 р.)

Стаж педагогічної роботи – 10 років, працювала на посадах  методиста, викладача, проректора з навчально-виховної роботи, заступника директора з навчальної роботи. Автор 15 наукових статей та трьох навчально-методичних посібників. Брала участь у Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, педагогічних семінарах.  Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України та  Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації.

© Всі права захищені.

Догори