© Всі права захищені.

Львова Інесса Сергіївна

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає наступні дисципліни: жонглювання; професійна підготовка за жанрами: циркова гімнастика; історія естради та цирку; специфіка продюсерства циркового шоу-бізнесу; навчально-виробнича практика; постановка випускного номеру.

Освіта:

У 1996 році закінчила Київське державне училище естрадно-циркового мистецтва і отримала освіту за спеціальністю “Циркове мистецтво” та здобула кваліфікацію “Артист цирку” (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2003 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет и отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент організацій” та здобула кваліфікацію “Менеджер-економіст” (Диплом спеціаліста).

У 2021 році закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Сценічне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Режисер; Викладач закладу вищої освіти” (Диплом магістра).

У 2021 році отримала міжнародний сертифікат ІІ Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників та здобула кваліфікацію «Міжнародний керівник категорії Б в галузі освіти та науки; Міжнародний Вчитель/Викладач» (№2279 від 12 жовтня 2021 року)

Інесса Львова майстер клас з циркових жанрів

 

© Всі права захищені.
Догори