© Всі права захищені.

Лавренюк Вадим Михайлович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає: професійна підготовка за жанрами: ляльки на естраді, педагогічна практика, переддипломна практика, постановка випускного номеру (ляльки на естраді).

Працює у КМАЕЦМ з 2016 року.

У 2006 р. закінчив з відзнакою Миколаївське вище училище культури за спеціальністю «Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, режисер масових театралізованих заходів». 

2010 р. здобув освіту бакалавра спеціалізації режисура театру ляльок  КНУТКІТ імені І.К.Карпенка-Карого, майстерня Михайла Петровича Яремчука .

2011р. здобув освіту спеціаліста спеціалізації актор драматичного театру і кіно КНУТКІТ імені І.К.Карпенка-Карого, майстерня Богдана Сельвестровича Ступки .

2006-2008 рр. працював актором театральної майстерні «Театр маріонеток».

Брав участь у різноманітних проектах театру і кіно у якості драматичного актора серед них художні фільми та серіали за його участі: «Незламна», «Ментівські війни», «Толока» та інші. Також здійснює постановки лялькових вистав для дітей.

З першого року роботи в академії був включений у постановчу групу проектів, таких як: мюзикл «Скринька бажань», гала-концертів «Академія манежу», «Circus academy», новорічної програми Київського національного цирку «Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік».

Завжди сприяє щоб вихованці кафедри естрадно-сценічних жанрів були активними учасниками всіх можливих мистецьких проектах КМАЕЦМ і міста, для отримання професійних навичок і артистичного досвіду.

© Всі права захищені.
Догори