© Всі права захищені.

Глушко Людмила Георгіївна

ВИКЛАДАЧ

Старший викладач, спеціаліст вищої категорії.

Викладає навчальні дисципліни: Степ, Сучасний естрадний танець.

Людмила Георгіївна має близько 30-ти років виконавчої діяльності: солістка балету, лідер, репититор в Київському Державному “Мюзік-холі” (7 років), Київський державний театр (4 роки), крім Києва працювала в Луганську – ВІА (2 роки), Чернівцях – солістка Буковинського ансамблю, Кишиневі – Державний ансамбль танцю “Жок”, солістка  Державного молдавського джаз оркестру “Букурія” (4 роки), а також солістка балету Тбіліської філармонії (3 роки).

В Київському театрі естради поставила балетні номера до спектаклів “Мошенник по неволе” (1981 р., реж. В.Є. Малахов), “Чудеса без чудес” (1982 р., реж. Д.Гонопольський).

1981 – хореограф-постановник на Українському державному телебаченні (реж. Т.Міллєр) розважальна програма “Пять минут на размишления”

 

Освіта:

У 1989 році закінчила Грузинський Республіканський народний університет хореографії і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Танці народів ССР” (Диплом спеціаліста).

У 2001 році закінчила  Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтва і отримала освіту за спеціальністю “Естрадно-циркове мистецтво” та здобула кваліфікацію “Артист естрадного танцювального ансамблю, ансамблю пісні і танцю, танцювальних колективів театрів оперети, музичної комедії, циркових кордебалетів” (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2008 році закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала вищу освіту за спеціальністю “Театральне мистецтво”  та здобула кваліфікацію “Режисер шоу-програм та масових свят, Викладач фахових дисциплін” (Диплом спеціаліста).

У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (свідоцтво 12СС №060339 від 16.03.2018 р.)

 

© Всі права захищені.

Догори