© Всі права захищені.

Герман Ірина Ігорівна

ВИКЛАДАЧ

Викладає навчальну дисципліну: Постановка випускного номеру

Герман Ірина Ігорівна – відома в усьому світі режисерка-постановниця циркових вистав. Ірина Герман вже більш ніж 25 років співпрацює з провідними цирковими кампаніями Європи та світу: National Swiss circus Knie (Швейцарія), цирк Roncalli (Німеччина), цирк Bouglione (Франція), цирк Krone (Німеччина), цирк Vazquez (США), GOP variety, Apollo variety, Winter Garten variety, Friedrichsbau variety (Німеччина).

Ірина отримала нагороду особисто від принцеси Монако, за створення параду-відкриття 30-го ювілейного Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло (International Circus Festival in Monte-Carlo).⠀Інші постановки створені режисером були відзначені 12 призами на найпрестижнішому Міжнародному цирковому фестивалі світу в Монте-Карло (International Circus Festival in Monte-Carlo ), серед яких 2 бронзових нагороди (2003 р., 2020 р.) і 2 спеціальних призи журі (2008 р. і 2012 р.).

Ірина Герман народилася 18 листопада 1974 року у місті Рівне, проте вже більше 30 років проживає та працює у Києві.

В 1990-1994 роках навчалася в Київському державному училищі естрадно-циркового мистецтва (нині Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв) за спеціальністю «артист естради».

В 1995-1998 роках навчалася Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого за спеціальністю «режисер».

В 1996 році заснувала в місті Києві театр «Bingo», який працює під її художнім керівництвом й досі.

Була режисером-постановником багатьох випускних гала-вистав Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв починаючи з 1996 року, серед яких «DIVO» (2009 рік), «Нам 50» (2011 рік), «Скринька Бажань» (2016-2017 роки), «Circus Academy» (2018 рік), «КОЛО» (2021 рік) та багато інших.

У 2012 році стала членом журі першого молодіжного  міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло, який було засновано в цьому році в рамках великого фестивалю.

Ірина Герман кожного року ставить нові яскраві постановки, які можна побачити у Києві та в інших країнах світу. У 2021 році Ірина виступила головним режисером музично-циркового арт-проекту «КОЛО» за участі студентів та педагогів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, який успішно презентувала у Львівському державному цирку та Стаціонарному Будапештському цирку на особисте запрошення міністра культури Угорщини Пітера Фекете.

Режисерську діяльність Ірина з 1995 року успішно поєднує з педагогічною роботою у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв.

Студенти і випускники викладача беруть активну участь у різноманітних міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях і культурно-мистецьких заходах, отримують високі відзнаки та нагороди.

     

© Всі права захищені.

Догори