© Всі права захищені.

Черепахіна Любов Олександрівна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Викладає: режисура естради, театралізованих видовищ та цирку, спецкурси та майстер-класи, театральні системи та творчі методи в режисурі, історія естради та цирку.

Режисер-постановник арт-проектів, заслужений працівник культури України, член національної спілки театральних діячів України, постановник багатьох українських шоу та номерів.

За час роботи Любов Олександрівна підготувала понад 200 фахівців за спеціальністю «Режисер естради та масових свят». Серед них: Народні та Заслужені артисти України, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. За її участю здійснено та проведено ряд мистецьких заходів загальнодержавного та урядового рівня, а саме: дитячий телевізійний вокально-хореографічний конкурс «Крок до зірок»; звітні концерти КНУКІМ у Палаці Україна; Міжнародний аерокосмічний фестиваль «Сузір’я Артек»; церемонія вручення всеукраїнської премії в галузі журналістики «Золоте перо»; режисер загальнонаціональної премії «Людина року». Режисер церемоній вшанування чемпіонів та призерів XIII літніх Параолімпійських ігор в Пекіні; урочистої церемонії проводів Національної параолімпійської збірної команди України на XIII літні Параолімпійські ігри в Пекіні. Співзасновник та художній керівник творчого колективу квартету DEKRU та театру ексцентричної клоунади «Planshet».

© Всі права захищені.
Догори