© Всі права захищені.

Черепахін Микита Максимович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає: акторська майстерність, сценічний рух.⠀

Народився в місті Києві.
У 2006 році став студентом Київського циркового коледжу.
У 2010 році закінчивши кафедру пантоміми та отримавши диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю – мім, артист естради, продовжив навчання на кафедрі режисури естради, театралізованих видовищ та цирку, яку успішно закінчив у 2013 році.
Помітивши його наполегливість та неабиякий талант, у 2014 році, був запрошений на кафедру режисури естради, масових свят і цирку викладати акторську майстерність і пантоміму.
Зараз продовжує роботу на кафедрі, є куратором курсу кафедри режисури.
Особливою сторінкою творчої біографії Микити – створення у 2010 році творчого колективу, єдиного як в Україні, так і в Європі, квартету, що працює в жанрі пантоміми.
Квартет носить ім’я родоначальника жанру Етьєна Декру. @quartet.dekru
До його складу входять випускники КМАЕЦМ.
З 2010 року квартет під керівництвом М.Черепахіна побував в Польщі, Румунії, Голландії, Італії, Швейцарії, Німеччині, Бельгії. Гастролював по Французькій Полінезії (Острів Таїті та Нова Каледонія), а також брав участь в різних фестивалях Європи та України.
У 2017 році взяв участь зі своїми студентами, театром «Планшет» в Міжнародному фестивалі клоунади та пантоміми «Комедіада» в Одесі.
А в січні 2018 року театр «Планшет» і квартет «DEK.RU» виступали на Міжнародному цирковому фестивалі в Будапешті, де обидва колективи отримали дипломи Лауреатів фестивалю.
У лютому 2020 року було створено і реалізовано унікальний проєкт-синтез жанрів, пластично-симфонічне шоу Light Souls (Світлі душі) спільно з оркестром Lords of the Sound.
На даний час Микита Черепахін успішно продовжує педагогічну роботу в КМАЕЦМ, поєднуючи її з активною творчою діяльністю популяризації циркового мистецтва в Україні та за кордоном.

© Всі права захищені.
Догори