© Всі права захищені.

Чавус Лариса Іванівна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ, ДОЦЕНТ

Викладає наступні дисципліни: безпека життєдіяльності та основи охорони праці.

Чавус Лариса Іванівна – проректор з адміністративно-господарської роботи Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, Заслужений працівник культури України, відзначена державною нагородою – орденом княгині Ольги III ступеня.
У 1984 році Лариса Іванівна закінчила Дніпропетровське педагогічне училище (дошкільне відділення), а у 1993 – Прикарпатський Університет ім. Стефаника (спеціальність – педагогіка та психологія).
З 1984 року по 1992 рік працювала вихователем у д/з № 13 м. Червоноград Львівської області, з 1993 року по 2000 рік була директором дошкільного закладу №2 «Берізка» у м. Червонограді Львівської обл. А вже з вересня 2000 року і до цього часу Лариса Іванівна поєднує адміністративну роботу з викладацькою в нашій Академії і на сьогодні займає посаду доцента кафедри.
За її сприяння та підтримці студенти академії беруть активну участь у грандіозних мистецьких заходах Києва та України.
З травня до жовтня 2019 року Лариса Іванівна успішно виконувала обов`язки ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.
Доброзичливе ставлення та любов до дітей, комунікабельність, шанобливі взаємовідносини у колективі, організаторські здібності, наполегливість та цілковита відданість улюбленій справі Чавус Л.І перетворили вищий заклад освіти у найкращий, взірцевий, унікальний заклад у місті.
У 2008 році за багаторічну та сумлінну працю та високий професіоналізм отримала подяку київського міського голови, а у 2015 їй було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».
© Всі права захищені.
Догори