© Всі права захищені.

Вступникам

ЛЮБІ АБІТУРІЄНТИ!

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв запрошує Вас до online екскурсії нашою академією. Якщо Ви обираєте заклад для навчання, якщо Вас цікавить вступ на спеціальність «Артист-вокаліст», «Менеджер шоу-бізнесу» та «Музичне мистецтво» тоді Ви можете скористатись даним путівником і знайти відповіді на всі питання, які Вас цікавлять.

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв – справжній зірковий заклад вищої освіти, який готує фахівців музичного, сценічного й циркового мистецтв дійсно міжнародного рівня. Це унікальний навчальний заклад – єдиний у Європі, який охоплює практично всі напрямки підготовки артистів розважальних жанрів естради та здійснює підготовку артистів цирку і шоу програм. Практично в усіх столичних закладах мистецтва (муніципальних, національних, приватних) можна знайти колишніх і сьогоднішніх студентів Київської муніципальної академія естрадного та циркового мистецтв, оскільки заклад готує високопрофесійних спеціалістів у широкому діапазоні мистецтв – від співаків і танцівників до циркових артистів, акторів і режисерів. Випускники Академії стали зірками вітчизняної і зарубіжної сцени, сформували еліту українського та світового цирку.

Зірковими та відомими випускниками Академії стали наступні артисти (хоча це не є вичерпний список зірок Академії): Світлана Лобода, Макс Барських, Віталій  Козловський, Наталія Могилевська, Наташа Корольова, Микола Мозговий, Камалія, Світлана Тарабарова, Аліна Паш, Аліна та Анна Завальські (Дует «Алібі»), Аліна Гросу, Міка Ньютон, Тетяна Самая (Самая-Т), Єва Бушміна, Нікіта Ломакін, Ганна Сінгаївська, Міша Романова та багато інших.

На цей час у структурі Академії є фаховий коледж та два факультети – факультет музичного мистецтва і факультет сценічного мистецтва. Заклад здійснює підготовку фахівців із двох спеціальностей (025 Музичне мистецтво і 026 Сценічне мистецтво) за освітніми ступенями молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр (денна та заочна форми навчання) за регіональним замовленням і за кошти фізичних (юридичних) осіб, приймає на навчання іноземців.

Пріоритетним напрямом діяльності кафедри естрадного співу є підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців галузі культури і мистецтва України, що володіють фундаментальними знаннями, для здійснення педагогічної, творчої діяльності в галузі музичного мистецтва, враховуючи соціально-культурні потреби різних соціальних груп населення, передбачаючи сучасні вимоги ринку праці та роботодавців.

Придатність до працевлаштування випускника: Працевлаштування на ринку праці випускника визначено переліком професій згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

 Освітньо-професійна програма:  Вокальне мистецтво

Конкурсна пропозиція – Артист-вокаліст

Ступінь вищої освіти: Бакалавр

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Кваліфікація: Бакалавр музичного мистецтва. Артист-вокаліст (естради). Викладач професійного навчально-виховного закладу.

Освітньо-професійна програма: Організація професійної музичної діяльності

Конкурсна пропозиція – Менеджер шоу-бізнесу

Ступінь вищої освіти: Бакалавр

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Кваліфікація: Бакалавр музичного мистецтва. Керівник музичний. Викладач професійного навчально-виховного закладу.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Освітньо-професійна програма: Музичне мистецтво

Конкурсна пропозиція – Музичне мистецтво

Ступінь вищої освіти: Магістр

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Кваліфікація: Магістр музичного мистецтва. Артист-вокаліст. Викладач закладу вищої освіти.

Студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв обов’язково беруть участь у головних заходах міста Києва, що присвячені відкриттю нових та оновлених спортивних і мистецьких локацій столиці: «Урочисте відкриття оновленого Київського велотреку» (організація та участь у заході), «Урочисте відкриття легкоатлетичного манежу міста Києва» (організація та участь у заході), «День народження Андріївського узвозу» та інших. Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв регулярно виступає в якості організатора і учасника міських святковий заходів із нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, урочистої церемонії «Мистецька премія Київ» та багатьох інших подій.

Ми пишаємося нашою історією і тішимося тим, що за 60 років маленька студія тепер має статус муніципальної академії Києва зі своєю затишною територією, в історичному центрі міста. За цей час було багато зроблено, не лише в освітній, але у в господарській сфері: відреставрований фонд навчальних приміщень, зовнішня територія, технічно переоснащений навчальний фонд. Завдяки підтримці та плідній співпраці з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації в місті Києві функціонує сучасний професійний та творчий центр артистичної освіти. Столичний заклад вищої освіти – Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв – став магнітом для молодих, талановитих людей із Києва, з України, з-за кордону. Абітурієнтам пропонується широкий діапазон дисциплін та професійний склад викладачів для становлення у майбутній професії у сфері сучасного виконавського (музичного та сценічного) мистецтва

Наші переваги:

  • Академія – унікальний навчальний заклад – єдиний у Європі, який охоплює практично всі напрямки підготовки артистів цирку, розважальних жанрів та мистецької сфери.
  • Освітній процес здійснює висококваліфікований науково-педагогічний склад кафедри.
  • Освітній процес відбувається в спеціально-обладнаних аудиторіях та вокальних класах.
  • Ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал, отримати якісну освіту, віднайти формулу свого творчого успіху!

Відеоконсультація щодо вступу

Програма творчого конкурсу (переглянути) – на перший бакалаврський рівень вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво для здобуття освітнього ступеня бакалавр, конкурсної пропозиції – Артист-вокаліст ВСТУП 2022

Програма творчого конкурсу (переглянути) – на перший бакалаврський рівень вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво для здобуття освітнього ступеня бакалавр, конкурсної пропозиції –  Менеджер шоу-бізнесу ВСТУП 2022

Програма творчого конкурсу (переглянути) – за другим (магістерським) рівнем освіти, спеціальності 025 Музичне мистецтво для здобуття освітнього ступеня магістр, конкурсної пропозиції Музичне мистецтво  ВСТУП 2022

Пошта кафедри:  vocal@kmaecm.edu.ua

МИ ЧЕКАЄМО ТЕБЕ!

 

© Всі права захищені.
Догори